Обладнання та оснащення освітнього процесу у дошкільному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти» від 19.12.2017 №1633

У закладі дошкільної освіти ведеться робота щодо матеріально-техничного забезпечення. Всі технічні засоби знаходяться в належному технічному стані, поставлені на облік, зберігаються відповідно до санітарно-технічних вимог.

Дошкільний заклад розташований у одноповерховій споруді, , проектна потужність якої складає 55 дітей, розрахункова наповнюваність з урахуванням профілю груп складає 55місць. Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, хозприміщення, приміщення групи №3) відповідають санітарним нормам.

У ЗДО на сьогодні функціонують: 3 групових приміщеня, кабінет директора, музично-спортивна зала, медичний блок: кабінет медичної сестри, ізолятор; харчоблок,. У дошкільному навчальному закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей.

Групові кімнати закладу забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище дитячого закладу відповідає інноваційним вимогам та організовано з урахуванням інтересів дітей та їх віковим особливостям: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку дітей в самостійній і спільній діяльності. Для занять та ігор здобувачів освіти створені всі необхідні умови

№ з/п Група Кількість дітей Столи стільці Ліжка Посуд
1 №1 20 10 20 20 40комплектів
2 №2 15 3 15 15 30 комплекти
3 №3 20 10 20 20 40 комплектів

М’який інвентар в наявності:

Матраси Наматрацники Подушки Ковдри Постільна білизна Рушники тканеві
55 шт 110 шт 55 шт 55 шт 165 комплектів 110 шт
Кiлькiсть переглядiв: 377